Czy to Twoja firma?

Zakład Karny w Wadowicach praca

Wadowice
Wymiar sprawiedliwości
Zakład Karny w Wadowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Wadowice
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Zakład Karny w Wadowicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Karny w Wadowicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zakład Karny w Wadowicach - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Zakład Karny w Wadowicach
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Świadczenie opieki, rozmowy, doraźne spotkanie osób osadzonych. Umowa zlecenie do 31.12.2021 r., 112h / miesięcznie. Praca na jedną zmianę w godz. 8:00 - 15:00. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 33 872 11 05, mailowy: dk_wadowice@sw.gov.pl (przesłać CV, dyplom, list motywacyjny).

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie w kierunku: psychologia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 112h / miesięcznie

Pracodawcy w Wadowicach