Czy to Twoja firma?

Kleszcz Piotr Bongo Spółka komandytowa praca

Wadowice
Kleszcz Piotr Bongo Spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Wadowice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Kleszcz Piotr Bongo Spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kleszcz Piotr Bongo Spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Kleszcz Piotr Bongo Spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    Kleszcz Piotr Bongo Spółka komandytowa
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prace budowlano-remontowe i murarsko-tynkarskie. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Praca jednozmianowa w godz 7:00-15:00 lub 8:00-16:00, na pełny etat. Wysokość wynagrodzenia od 2800 zł do ustalenia. Dowóz z siedziby pracodawcy do miejsca pracy.
      Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 788 001 009.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność murowania, wykonywanie szalunków, umiejętność tynkowania, obróbka szpalet okiennych , umiejętność układania płytek , montaż płyt gipsowo-kartonowych, wykonywanie gładzi szpachlowych
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, umiejętność tynkowania, umiejętność wykonywania szalunków, umiejętność wykonywania gładzi szpachlowych, umiejętność murowania, umiejętność układania płytek, montaż płyt gipsowo-kartonowych, obróbka szpalet okiennych, doświadczenie w zawodzie mile widziane, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do ustalenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wadowicach