Czy to Twoja firma?

Przedszkole Publiczne w Tułowicach praca

Tułowice

Witajcie w Przedszkolu Publicznym w Tułowicach, miejscu, gdzie każdy dzień jest przygodą pełną nauki i zabawy. Od momentu naszego powstania 25 lutego 1999 roku, stawiamy na rozwój, opiekę i edukację najmłodszych mieszkańców Tułowic i okolic. Nasza lokalizacja przy ulicy Przedszkolnej 11 to nie tylko adres, to przestrzeń stworzona z myślą o bezpieczeństwie i komforcie naszych przedszkolaków.

Jako przedszkole publiczne, jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować wysokiej jakości wychowanie przedszkolne, dostępne dla wszystkich dzieci naszej gminy. Nasza działalność opiera się na solidnych podstawach edukacyjnych, z naciskiem na wszechstronny rozwój każdego dziecka. Zajęcia, które prowadzimy, są nie tylko edukacyjne, ale także pełne radości i kreatywności, co pozwala naszym podopiecznym rozwijać skrzydła w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Ponad dwie dekady doświadczenia w pracy z dziećmi pozwoliły nam zrozumieć, jak ważna jest indywidualna ścieżka rozwoju dla każdego malucha. Dzięki temu nasze przedszkole stało się miejscem, gdzie dzieci mogą nie tylko zdobywać wiedzę, ale także uczyć się empatii, szacunku i współpracy.

Jako placówka prowadzona przez gminę, jesteśmy integralną częścią lokalnej społeczności, a nasze działania są zawsze ukierunkowane na dobro naszych przedszkolaków i ich rodzin. Wszystkie nasze wysiłki koncentrują się na zapewnieniu dzieciom najlepszego startu w życiu, co jest możliwe dzięki zaangażowaniu i pasji naszego wykwalifikowanego personelu.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i poznania miejsca, w którym każde dziecko jest traktowane z troską i uwagą, a edukacja wczesnoszkolna staje się fundamentem przyszłego sukcesu. Nasze przedszkole to nie tylko budynek, to społeczność, która każdego dnia wspólnie tworzy lepszą przyszłość dla najmłodszych.

Przedszkole Publiczne w Tułowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna księgowość / ekonomia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przedszkole Publiczne w Tułowicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Publiczne w Tułowicach

Mapa Przedszkole Publiczne w Tułowicach

Siedziba główna

Przedszkole Publiczne w Tułowicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Przedszkole Publiczne w Tułowicach
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Wrocław
  3. Zabkowice Śląskie County

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedszkole Publiczne w Tułowicach - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    • Tułowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel-wychowawca grupy przedszkolnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Umiejętność pracy z dzieckiem
      • Inne wymagania: [Inne] : wykształcenie wyższe pedagogiczne, kwalifikacje do pracy w przedszkolu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400,24 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Woźna

    • Tułowice

      codzienne nienaganne utrzymywanie porządku na terenie budynku przedszkola itp., współpraca z nauczycielem w opiece nad dziećmi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: [Inne] : zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole, wysoki poziom kultury osobistej, aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

Pracodawcy w Tułowicach