Czy to Twoja firma?

Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas w Trzciance praca

Trzcianka
Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas w Trzciance najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Trzcianka
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas w Trzciance

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas w Trzciance

Praca Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas w Trzciance - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas w Trzciance
    • Trzcianka
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 2 220 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Terapia psychologiczna z osobami niepełnosprawnymi
      miejsce pracy placówka WTZ Trzcianka i Wieleń

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psycholog
      • Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, wysoki poziom empatii

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 220 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Trzciance