Nordpeis sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Nordpeis sp. z o.o. praca

Trzcianka

Nordpeis jest częścią Grupy Nibe, która łącznie zatrudnia 20 000 pracowników w 21 krajach w Europie, Azji, Północnej Afryce i Australii.

Od prawie 40 lat łączymy w naszych kominkach norweską historię i tradycje. Nasze produkty to nowoczesny design, wysoka jakość i technologia umożliwiające spełnienie najbardziej surowych norm czystego spalania, a przede wszystkim, niezmiennie od lat, możliwość dzielenia się z Wami ciepłem i ponadczasową magią palącego się ognia.

Buduj z nami nasz sukces i zostań częścią naszego zespołu. Oferujemy konkurencyjne i stabilne warunki pracy oraz know-how w dynamicznym i elastycznym środowisku.

Nordpeis sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Trzcianka
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Nordpeis sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nordpeis sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Piła
  3. Trzcianka
  4. Warszawa
  5. Białystok
  6. Kalisz
  7. Czarnków
  8. Lublin
  9. Bielsko-Biała
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Nordpeis sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Mechanik

    • Trzcianka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Mechanik

      Dział Utrzymania Ruchu

      Miejsce pracy: Trzcianka

      Zakres obowiązków

      • dokonywanie planowanych przeglądów oraz konserwacji i napraw maszyn i urządzeń
      • diagnozowanie przyczyn awarii maszyn i urządzeń oraz ich usuwanie
      • montaż maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną

      Wymagania

      • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanik
      • wykształcenie zawodowe
      • praktyczna znajomość budowy maszyn i urządzeń
      • dobra znajomość rysunku technicznego
      • uprawnienia spawalnicze lub uprawnienia elektryczne będą dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku
      • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
      • dofinansowanie zajęć sportowych
      • ubezpieczenie na życie

      Zainteresowanych ofertę zapraszamy do składania aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@nordpeis.pl lub przesyłania na adres Nordpeis Sp. Z o.o. ul. Gorzowska 60, 64-980 Trzcianka.

Pracodawcy w Trzciance