Czy to Twoja firma?

Przedszkole Miejskie Nr 5 im. Juliana Tuwima praca

Toruń
Przedszkole Miejskie Nr 5 im. Juliana Tuwima najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy Przedszkole Miejskie Nr 5 im. Juliana Tuwima

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Miejskie Nr 5 im. Juliana Tuwima

Praca Przedszkole Miejskie Nr 5 im. Juliana Tuwima - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw kadr

    Przedszkole Miejskie Nr 5 im. Juliana Tuwima
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 1 650-1 750 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      1) Sporządzanie dokumentacji kadrowej związanej z zatrudnieniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi (prowadzenie teczek akt osobowych pracowników, kompletowanie dokumentów kadrowych i związanych z awansem zawodowym nauczycieli, sporządzenie umów cywilnoprawnych),
      2)zmiany warunków umowy o pracę, świadectwa pracy, ewidencji, statystyki i informacji o zatrudnionych pracownikach,
      3prowadzenie spraw kadrowych w programie Kadry Vulcan,
      4)sporządzanie arkusza organizacyjnego w programie Arkusz Vulcan,
      5)terminowe wprowadzanie danych dotyczących Przedszkola Miejskiego nr 5 do bazy Systemu Informacji Oświatowej,
      6)sporządzanie i przesyłanie sprawozdań do GUS, PFRON, UMT, TCUW
      7)wystawianie pracownikom legitymacji służbowych i delegacji służbowych,
      8)prowadzenie ewidencji badań lekarskich i szkoleń BHP w programie Kadry Vulcan, monitorowanie ważności badań lekarskich, a także wystawiania skierowań na badania lekarskie do medycyny pracy,
      9)wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu,
      10)obsługa elektronicznego systemu zapisów do przedszkola,
      11)współpraca z Powiatowym Urzędem Pracy dla Miasta Torunia, Toruńskim Centrum Usług Wspólnych,
      12)prowadzenie spraw związanych z ZFŚS,
      13)wprowadzenie i wysyłanie faktur do TCUW,
      14) wykonywania innych zadań zleconych przez dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 5 w Toruniu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, średnie zawodowe, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), administracyjne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe ekonomiczne lub administracyjne i min. 2 lata stażu pracy na podobnym stanowisku lub wykształcenie srednie i min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, 1)Znajomość regulacji prawnych z zakresu Kodeksu Pracy, Karty Nauczyciela, Ustawy Prawo Oświatowe, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o ochronie danych osobowych oraz aktów normatywnych powszechnie obowiązujących, 2)znajomość i obsługa programów: Kadry Optivum, Arkusz organizacyjny Optivum, System Informacji Oświatowej, Dziennik UONET + Vulcan 3)umiejętność sporządzania sprawozdań statystycznych do GUS, PFRON, UMT, TCUW 4)biegła znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność korzystania z Internetu, 5)umiejętność obsługi urządzeń biurowych, 6)zdolności organizacyjne, rzetelność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 650 - 1 750 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz 10-14 , praca na okres 6 miesięcy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu