Czy to Twoja firma?

NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED praca

Tomaszów Mazowiecki

W sercu Tomaszowa Mazowieckiego znajduje się miejsce, gdzie zdrowie i dobrostan naszych pacjentów stają się priorytetem – to Przychodnia Lekarska Biamed. Nasza misja skupia się na dostarczaniu kompleksowej opieki zdrowotnej, która obejmuje szeroki zakres usług medycznych, od medycyny rodzinnej, przez specjalistyczne leczenie ambulatoryjne w dziedzinie położnictwa i ginekologii, aż po rehabilitację medyczną. Z ogromną troską podchodzimy do potrzeb osób starszych oraz wspieramy rodziny, matki i dzieci w ich codziennych wyzwaniach zdrowotnych.

Nasza przychodnia to nie tylko miejsce, gdzie leczymy – to przestrzeń, gdzie każdy pacjent jest traktowany z indywidualnym podejściem i szacunkiem. Rozumiemy, jak ważna jest dostępność usług medycznych, dlatego oferujemy pobieranie oraz magazynowanie krwi, co jest kluczowe dla ratowania życia. Stawiamy na profilaktykę i edukację zdrowotną, ponieważ wierzymy, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć.

Nasze gabinety – lekarza POZ, pielęgniarki POZ, położnej POZ, stomatologiczne oraz pracownia fizykoterapii – są wyposażone w nowoczesny sprzęt, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. W Przychodni Biamed każdy uśmiech i każde zdrowe serce są dla nas najlepszą nagrodą za lata pracy i zaangażowania w rozwój lokalnej opieki zdrowotnej.

Choć nie zdradzamy tutaj naszej historii, każdy dzień pisze nowy rozdział, w którym priorytetem jest dobro naszych pacjentów. Nasze wartości, choć nie wymienione, są odzwierciedleniem naszych działań – profesjonalizm, empatia i ciągłe dążenie do doskonałości w opiece zdrowotnej.

Zapraszamy do Przychodni Lekarskiej Biamed, gdzie zdrowie spotyka się z troską, a nowoczesna medycyna łączy się z ciepłem ludzkiego serca. Razem tworzymy przestrzeń, gdzie każdy może poczuć się bezpiecznie i zrozumiale, a nasza pomoc jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Fizjoterapeuta

    Medycyna Grabieniec sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej

    Synevo Sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED

Siedziba główna

Praca NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED - oferty archiwalne

  • Lekarz POZ

    NZOZ Przychodnia Lekarska BIAMED
    • Tomaszów Mazowiecki
    • część etatu
    • Zatrudnię lekarza do pracy w POZ na umowę zlecenie lub część etatu.

      Zakres obowiązków

      Udzielanie świadczeń medycznych w ramach umowy z NFZ.

      Wymagania

      • I lub II stopień specjalizacji z dziedziny chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej lub ogólnej
      • mile widziane doświadczenie w pracy w POZ
      • znajomość obsługi komputera ( program mMedica )

      Oferujemy

      • praca w dogodnych godzinach (np: 8 -13 lub 15 - 18 ) i dniach tygodnia (codziennie lub kilka razy w tygodniu)
      • wynagrodzenie do uzgodnienia
      • możliwość wynajęcia mieszkania w budynku poradni

Pracodawcy w Tomaszowie Mazowieckim