Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 5 praca

Szczecinek
Szkoła Podstawowa Nr 5 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 5

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 5

Szkoła Podstawowa Nr 5 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa Nr 5 - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wczesnoszkolny- nauczyciel wspomagający

    Szkoła Podstawowa Nr 5
    • Szczecinek
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      nauczyciel wspomagający w kl III integracyjnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: edukacja wczesnoszkolna
      • Inne wymagania: Kwalifikacje do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wymiar 20/20 wynagrodzenie zgodne ze stopniem awansu zawodowego (zgodnie z rozp. MEN) praca w zastę
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczecinku