Czy to Twoja firma?

PRO-INSTAL Monika Król praca

Świętochłowice
PRO-INSTAL Monika Król najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Świętochłowice
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PRO-INSTAL Monika Król

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRO-INSTAL Monika Król

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRO-INSTAL Monika Król - oferty archiwalne

  • Ślusarz/spawacz

    PRO-INSTAL Monika Król
    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      praca jako ślusarz- spawacz metodą MAG

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG
      • Inne wymagania: p

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wstępnie umowa zlecenie (3 m-ce) z możliwością przejścia na umowę o pracę, praca od poniedziałku do

Pracodawcy w Świętochłowicach