Czy to Twoja firma?

MARWENT II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Świerklaniec
MARWENT II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Świerklaniec
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy MARWENT II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARWENT II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MARWENT II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Monter instalacji c.o., wod-kan, elektrycznych

    MARWENT II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Świerklaniec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykszt. zawodowe lub średnie, uprawnienia SEP, OZE, prawo jazdy kat. b, min. 3 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność pracy w zespole, uczciwość, sumienność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa o pracę lub umowa zlecenie, praca od 1/4 do pełnego etatu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świerklańcu