Czy to Twoja firma?

Zakład Masarniczy CHOJNACKI Martyna Zwierzyńska praca

Świdwin
Zakład Masarniczy CHOJNACKI Martyna Zwierzyńska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Zakład Masarniczy CHOJNACKI Martyna Zwierzyńska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Masarniczy CHOJNACKI Martyna Zwierzyńska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Masarniczy CHOJNACKI Martyna Zwierzyńska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Masarniczy CHOJNACKI Martyna Zwierzyńska - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    Zakład Masarniczy CHOJNACKI Martyna Zwierzyńska
    • Świdwin
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca przy rozbiorze półtusz i produkcji wędlin. Rozwożenie towaru

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Myjkowy

    • Świdwin
    • umowa o pracę
    • 2 800 zł / mies.

      - mycie pojemników plastikowych,
      - mycie hal

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN

Pracodawcy w Świdwinie