Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - O A S I F.P.U. Robert Kołodziejczyk

Oferty pracy O A S I F.P.U. Robert Kołodziejczyk

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KOORDYNATOR PRODUKCJI
Zawód: technik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Świdnik
Szczegóły
Zakres obowiązków
Komputerowe tworzenie układów kroju (przyuczymy), współpraca z działem krojowni i produkcji, nadzór nad procesem produkcji odzieży.
Wymagania
Zawody:
Technik technologii odzieży*
Wykształcenia:
średnie branżowe, brak
Uprawnienia:
biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Obsługa komputera
Obsługa programów pakietu MS OFFICE
Inne wymagania:
znajomość zasad konstrukcji i szycia odzieży; od kandydata oczekujemy doświadczenia w zakresie: zasad konstrukcji odzieży, lub doświadczenia w pracy na krojowni odzieżowej;
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KONSTRUKTOR ODZIEŻY
Zawód: konstruktor   |  Rodzaj: umowa o pracę
Świdnik
Szczegóły
Komputerowe projektowanie konstrukcji nowych modeli odzieży letniej i zimowej.
Komputerowe wykonywanie modelowania konstrukcji oraz stopniowanie, współpraca i nadzór produkcji.
Wymagania
Zawody:
Konstruktor odzieży
obsługa komputera - exel, word
biegła obsługa komputera
[Umiejętność 2] : Znajomość zasad konstrukcji odzieży
[Umiejętność 1] : Obsługa programów konstrukcji odzieży typu: optitex, gemini, richpeace lub pokrewnych
[Inne] : Staż pracy 4-5 lat na takim lub pokrewnym stanowisku.
NIE
O A S I F.P.U. Robert Kołodziejczyk
21-040 Świdnik
NADLEŚNA 24

Pracodawcy z miasta Świdnik