Czy to Twoja firma?

Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A. praca

Stąporków
Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A. - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A.
    • Stąporków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie porządku na terenie zakładu, koszenie trawników, konserwacje, drobne naprawy;
      praca w zmiennych warunkach atmosferycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: praca w zmiennych warunkach atmosferycznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik pomocniczy produkcji

    • Stąporków

      pomoc przy obsłudze maszyn, sterowanie, skręcanie konstrukcji stalowych, montaż płyt szalunkowych

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziani studenci

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: , system wynagrodzenia godzinowy
  • Pracownik obsługi biurowej

    • Stąporków

      pomoc przy pracach biurowych: recepcja, archiwizacja, marketing, wprowadzanie danych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: znajomość obsługi komputera, umiejętność obsługi programu Excel

      Oferujemy

Pracodawcy w Stąporkowie