Czy to Twoja firma?

LEMBRO POLSKA sp. z o.o. praca

Stąporków

Jesteśmy Lembro Polska, z siedzibą w sercu Stąporkowa, gdzie nasza przygoda zaczęła się w 2019 roku. Jesteśmy dumni, że w tak krótkim czasie udało nam się zbudować zespół liczący od 201 do 500 oddanych pracowników. Nasza misja to nie tylko słowa – to nasza codzienna praktyka. Dynamicznie reagujemy na potrzeby naszych Klientów, dostarczając im najwyższej jakości usługi, które są dedykowane branży retail, producentom urządzeń elektrycznych i elektronicznych, a także klientom instytucjonalnym.


Specjalizujemy się w demontażu i montażu powierzchni użytkowych, a także w likwidacjach i przebudowach powierzchni handlowych. Rozumiemy, jak ważna jest kompleksowa obsługa, dlatego oferujemy wsparcie na każdym etapie – od logistyki po odpowiednie zagospodarowanie odpadów. Wszystko to robimy z szacunkiem dla środowiska, przestrzegając przepisów ochrony środowiska, bo wiemy, że nasza planeta zasługuje na troskę.

Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb naszych Klientów. Zajmujemy się demontażami, likwidacjami oraz przebudowami, oferując wsparcie sieciom handlowym, producentom urządzeń chłodniczych oraz sektorowi publicznemu. Rozumiemy wyzwania, przed którymi stają nasi Klienci, i jesteśmy gotowi sprostać im, dostarczając rozwiązania szyte na miarę ich unikalnych potrzeb.

W LEMBRO POLSKA wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe dążenie do doskonałości. Każdego dnia staramy się być lepsi, bo wiemy, że tylko w ten sposób możemy zapewnić naszym Klientom usługi, które przekraczają ich oczekiwania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej!

LEMBRO POLSKA sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy LEMBRO POLSKA sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LEMBRO POLSKA sp. z o.o.

Mapa LEMBRO POLSKA sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Siedziba główna

LEMBRO POLSKA sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Stąporkowie