Czy to Twoja firma?

ALFRED KUREK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO US ŁUGOWE KUREK praca

Śrem
ALFRED KUREK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO US ŁUGOWE KUREK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy ALFRED KUREK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO US ŁUGOWE KUREK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALFRED KUREK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO US ŁUGOWE KUREK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ALFRED KUREK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO US ŁUGOWE KUREK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ALFRED KUREK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO US ŁUGOWE KUREK - oferty archiwalne

  • Operator wtryskarki

    ALFRED KUREK PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO US ŁUGOWE KUREK
    • Śrem
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługiwanie automatu wtryskarki do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Możliwość przyuczenia, mile widziane doświadczenie przy obsłudze wtryskarki, umiejętności manualne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcyjny

    • Śrem
    • 2 800 zł / mies.

      Obsługa maszyny pakującej. Praca w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00. Okres próbny trwa 3 miesiące.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętności manualne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Akordowy

Pracodawcy w Śremie