Czy to Twoja firma?

Andrzej Wojtanowski Firma Usługowo Handlowa Solina Travel praca

Solina
Andrzej Wojtanowski Firma Usługowo Handlowa Solina Travel najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Solina
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Andrzej Wojtanowski Firma Usługowo Handlowa Solina Travel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Andrzej Wojtanowski Firma Usługowo Handlowa Solina Travel

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Andrzej Wojtanowski Firma Usługowo Handlowa Solina Travel - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Andrzej Wojtanowski Firma Usługowo Handlowa Solina Travel
    • Solina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Podstawowe umiejętności w zakresie pracy na stanowisku pomoc kuchenna, prace związane z przygotowywaniem i wydawaniem posiłków, podstawowa znajomość pracy urządzeń kuchennych,

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: pomoc kuchenna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Solina
    • część etatu

      Podstawowe umiejętności w zakresie pracy na stanowisku pomoc kuchenna, prace związane z przygotowywaniem posiłków,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN

Pracodawcy w Solinie