Czy to Twoja firma?

Energop sp. z o.o. praca

Sochaczew

Od blisko pół wieku, my w Energop Sp. z o.o. z siedzibą w malowniczym Sochaczewie, jesteśmy dumnymi twórcami przemysłowej przyszłości. Nasza pasja i zaangażowanie w branżę budownictwa przemysłowego i energetycznego przekładają się na solidne fundamenty, na których budujemy naszą reputację. Specjalizujemy się w prefabrykacji rurociągów i ich elementów, tworzeniu specjalnych konstrukcji stalowych, zbiorników, silosów, kominów, flar, kanałów spalin, absorberów, reaktorów i innych niezbędnych elementów do instalacji IOS oraz SCR. Nasze produkty i usługi są synonimem innowacji i jakości, co potwierdzają liczne referencje od zadowolonych klientów.

Jesteśmy dumni, że nasze projekty, takie jak Projekt Olefiny III dla PKN Orlen S.A., czy międzynarodowe przedsięwzięcia jak Nuon Magnum Project w Holandii, czy prace dla rafinerii Total i Exxon w Belgii, są wyznacznikiem naszej pozycji na rynku. Nasze prace na budowach zarówno polskich, jak i zagranicznych, świadczą o naszym globalnym zasięgu i międzynarodowym uznaniu.

Nasza załoga, to wysoko wykwalifikowani inżynierowie i technicy oraz doświadczeni spawacze i monterzy, którzy są sercem naszej firmy. Dzięki nim, doskonała organizacja procesów produkcyjnych i duże powierzchnie magazynowe pozwalają nam na realizację projektów o łącznej masie kilku tysięcy ton. Posiadamy certyfikaty i uprawnienia, które poświadczają zasób wiedzy i umiejętności naszej kadry, a także nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo i jakość.

Nasze wartości i misja, choć niezdefiniowane w prostych słowach, są wyrażone poprzez każdy projekt, który z dumą realizujemy. Wierzymy, że nasza praca przekłada się na sukcesy naszych klientów, a nasze doświadczenie i ciągłe dążenie do doskonałości to fundamenty, na których budujemy przyszłość.

Zapraszamy do współpracy z Energop Sp. z o.o., gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każde wyzwanie przemysłowe staje się możliwością do wykazania się i wspólnego rozwoju. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla przemysłu, z szacunkiem dla ludzi i środowiska, które nas otacza.

Energop Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż produkcja / przemysł

Oferty pracy Energop Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Energop Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Energop Sp. z o.o.

Siedziba główna

Energop Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Energop Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Energop Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromechanik

    • Sochaczew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Konserwacja urządzeń energetycznych instalacji n.n oraz urządzeń spawalniczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Uprawnienia SEP do 1 kv
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : komunikatywność oraz chęć do współpracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pracownik obsługi administracyjno-gospodarczej

    • Sochaczew

      Opis stanowiska:
      - Zapewnienie porządku i czystości w miejscach powierzonych;
      - Drobne prace remontowo-budowlane;
      - Drobne prace elektryczne i ogrodnicze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sochaczewie