Czy to Twoja firma?

WAZ GAZ ANDRZEJ ZARĘBA praca

Skierniewice
Usługi i handel urządzeniami sanitarnymi
WAZ GAZ ANDRZEJ ZARĘBA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hydraulik Skierniewice
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy WAZ GAZ ANDRZEJ ZARĘBA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WAZ GAZ ANDRZEJ ZARĘBA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WAZ GAZ ANDRZEJ ZARĘBA - oferty archiwalne

  • Monter instalacji gazowych i sanitarnych

    WAZ GAZ ANDRZEJ ZARĘBA
    • Skierniewice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - praca na budowie, montaż instalacji hydraulicznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy: 07:00-15:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skierniewicach