Czy to Twoja firma?

PRACOWNICY NA CZAS sp. z o.o. praca

Skierniewice

Witaj! Jesteśmy Pracownicy na Czas, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Skierniewicach, skąd z pasją i zaangażowaniem wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce.

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań kadrowych, które obejmują rekrutację pracowników, leasing pracowniczy, outsourcing procesów produkcyjnych oraz kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Jesteśmy ekspertami w legalnym zatrudnianiu obcokrajowców, co czyni nas nieocenionym wsparciem dla firm poszukujących talentów z zagranicy.

Nasza oferta to więcej niż usługi – to obietnica wyjątkowej jakości i elastyczności. Rozumiemy, jak ważna jest dla Ciebie redukcja kosztów związanych z selekcją i rekrutacją personelu, dlatego oferujemy skuteczne strategie, które minimalizują te wydatki. Z nami możesz liczyć na dowolny czas trwania umowy z pracownikiem oraz krótki okres wypowiedzenia, co zapewnia pełną kontrolę nad fluktuacją w Twojej firmie.

Jako Twój partner, przejmujemy na siebie cały ciężar formalności związanych z wizą, pobytem oraz legalnym zatrudnieniem obcokrajowców na terenie Polski. Nasze usługi obejmują proces legalizacji pracy i pobytu cudzoziemca w Polsce oraz wsparcie w sprawach kadrowo-płacowych. Jesteśmy również gotowi pomóc w przedłużaniu pobytu pracownika w kraju, zapewniając ciągłość i stabilność Twojej działalności.

W PRACOWNICY NA CZAS rozumiemy, że każda firma jest wyjątkowa i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego nasze usługi są zawsze dostosowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam wyznaczać nowe standardy w branży HR, a zaufanie, którym nas obdarzają klienci, jest dla nas największym wyróżnieniem.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej!

Oferty pracy PRACOWNICY NA CZAS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRACOWNICY NA CZAS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRACOWNICY NA CZAS Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca PRACOWNICY NA CZAS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    PRACOWNICY NA CZAS Sp. z o.o.
    • Skierniewice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie dostaw towarów w punkcie sprzedaży. Przygotowywanie produktów do sprzedaży oraz ich wyeksponowanie.
      Obsługiwanie nabywcy sprzedawanych towarów w handlu detalicznym i hurtowym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 510 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW W PUNKCIE SPRZEDAŻY. PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW DO SPRZEDAŻY ORAZ ICH WYEKSPONOWANIE. OBSŁUGIWANIE NABYWCY SPRZEDAWANYCH TOWARÓW W HANDLU DETALICZNYM I HURTOWYM.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: GODZINY PRACY 9:00-18:00

Pracodawcy w Skierniewicach