Czy to Twoja firma?

NEUMO POLSKA sp. z o.o. praca

Skierniewice

Od ponad ćwierćwiecza, NEUMO POLSKA Sp. z o.o. jest dumna z bycia liderem w produkcji i dostarczaniu najwyższej jakości armatury ze stali kwasoodpornych oraz nierdzewnych. Nasza historia sięga roku 1947, kiedy to NEUMO GmbH+Co. zostało założone przez Henryka Ehrenberga. Dziedzictwo to kontynuujemy, rozwijając naszą działalność w Polsce i wprowadzając innowacje, które definiują naszą branżę.


Specjalizujemy się w technologii zaworowej, armaturze, a także rurach i kształtkach dla branż takich jak spożywcza, farmaceutyczna i kosmetyczna. Nasze produkty są nie tylko niezawodne, ale również dostosowane do specyficznych potrzeb naszych klientów, co potwierdzają liczne certyfikaty jakości. Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności jako część grupy Neumo Ehrenberg Group, która obejmuje takie firmy jak AWH, Rieger, Egmo, Damstahl, czy VNE.

Zatrudniając między 51 a 200 pracowników, kładziemy nacisk na rozwój kompetencji i umiejętności naszego zespołu, aby każdy klient mógł liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z przynależności do międzynarodowej grupy z ultranowoczesnymi zakładami produkcyjnymi w Niemczech, Izraelu i USA, co pozwala nam na dostarczanie zaawansowanych technologicznie produktów.

Dysponujemy siedmioma magazynami na terenie Polski, co gwarantuje bardzo szybkie dostawy - zarówno własnym transportem, jak i za pośrednictwem kuriera. Zależy nam na tym, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie i bez zbędnych opóźnień.

Jako NEUMO POLSKA, jesteśmy nie tylko dostawcą, ale partnerem dla naszych klientów. Rozumiemy wyzwania branży i staramy się nieustannie dostarczać rozwiązania, które przyczyniają się do wzrostu efektywności i jakości produkcji naszych odbiorców. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i ekspertyzie.

NEUMO POLSKA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy NEUMO POLSKA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NEUMO POLSKA Sp. z o.o.

Mapa NEUMO POLSKA Sp. z o.o.

Siedziba główna

NEUMO POLSKA Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
NEUMO POLSKA Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Mosina
  2. Marki
  3. Warszawa
  4. Katowice
  5. Skierniewice
  6. Bielsko-Biała
  7. Czeladź
  8. Poznań
  9. Toruń
  10. Włocławek

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Skierniewicach