Czy to Twoja firma?

SK-WORK SŁAWOMIR KLEWEK SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Siedlce
SK-WORK SŁAWOMIR KLEWEK SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy SK-WORK SŁAWOMIR KLEWEK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SK-WORK SŁAWOMIR KLEWEK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SK-WORK SŁAWOMIR KLEWEK SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SK-WORK SŁAWOMIR KLEWEK SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Monter wyrobów drewnianych (nr 0017)

    SK-WORK SŁAWOMIR KLEWEK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Gniewkowo
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Montowanie elementów i podzespołów z drewna i tworzyw drzewnych w wyroby gotowe. Przygotowanie do montażu tj., elementy i podzespoły, ustalanie logistycznego planu prac związanych z montażem. Wykonywanie drobnych napraw i renowacji elementów składowych wyrobu. Określenie możliwości dokonania demontażu zmontowanego wyrobu lub innych wyrobów z drewna lub tworzyw drzewnych w całości albo jego poszczególnych części. Gotowość do pracy w nienormowanych godzinach pracy. 2-zmiany, 30H/TYG WEDŁ ZAPOTRZEBOWANIA 3, 4,8,LUB 12 H

      Wymagania

      • Inne wymagania: brak problemów z kręgosłupem, sprawność fizyczna, dokładność, zaangażowanie, precyzja, posługiwanie ekierką stolarską, i innymi narzędziami ręcznymi. ZDOLNOŚCI MANULANE, OBSŁUGIWANIE SIĘ NARZĘDZIAMI M.IN MŁOTEK, DŁUTO, Ścisk stolarski śrubowy., ZNAJOMOŚC DOKUMENTACJI MONTAŻOWEJ/RYSUNEK TECHNICZNY,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Czynności w zakresie prac prostych, produkcji i pakowania (nr 0018)

    • Gniewkowo

      wykonywanie prac związanych z pakowaniem mebli, składanie mebli, gotowość do pracy w nienormowanych godzinach pracy. weryfikacja pod względem jakościowym, kompletowanie, składanie, pakowanie , rozkładanie towaru. zmiany 6-14-14-22 lub według zapotrzebowania 30h/tyg 4,8 12h

      Wymagania

      • Inne wymagania: znajomość narzędzi do mebli. znajomość palet, zdolności manualne, dokładność dobry wzrok, sprawność fizyczna, siła , umiejętność znajomości pracy produkcyjnej , posługiwanie się narzędziami

      Oferujemy

Pracodawcy w Siedlcach