Czy to Twoja firma?

ODMET SPÓŁKA AKCYJNA praca

Siedlce

Od samego początku naszej działalności w 1989 roku, w ODMET S.A. z Siedlec, stawiamy na nieustanny rozwój i doskonalenie. Specjalizujemy się w produkcji zbrojeń budowlanych oraz dystrybucji wyrobów hutniczych, w tym stali węglowej i nierdzewnej, aluminium, a także blach dachowych, ogrodzeń i bram garażowych. Nasze produkty i usługi są synonimem najwyższej jakości, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat ISO 9001:2000.

Z dumą patrzymy na naszą historię, która zaczęła się ponad trzy dekady temu. Od momentu rozpoczęcia działalności w Siedlcach w 1990 roku, przez budowę sieci składów handlowych w latach 1992-1996, po uruchomienie Stalowego Centrum Serwisowego Wyrobów Płaskich w 2010 roku, każdy krok był przemyślaną inwestycją w przyszłość. Przekształcenie w spółkę akcyjną w 2011 roku było naturalnym etapem naszego rozwoju.

Nasza załoga jest naszym największym atutem – stała, doświadczona i kompetentna. To dzięki niej możemy realizować misję dążenia do doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy związanej z branżą i obsługą klientów. Indywidualne podejście do każdego partnera handlowego, rzetelna polityka wobec kontrahentów oraz prawidłowość dostaw to wartości, które kształtują naszą codzienną pracę.

Innowacyjność i jakość to nasze słowa-klucze. Nowoczesne hale produkcyjne i innowacyjne centrum produkcyjne arkuszowania blach stalowych to dowód na to, że nieustannie inwestujemy w technologie, które pozwalają nam wyznaczać nowe standardy w branży. Nasz nowoczesny system informatyczny klasy ERP to kolejny element, który daje nam przewagę konkurencyjną, umożliwiając efektywne zarządzanie procesami i zasobami.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem największych polskich hut, co zapewnia nam solidną pozycję na rynku i gwarantuje dostęp do produktów najwyższej jakości. Nasze usługi, takie jak cięcie stali, doradztwo techniczne czy usługi transportowe, są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Zapewniamy szybką realizację zamówień, ciągłą dostępność materiałów standardowych oraz badania ultradźwiękowe blach, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności naszych produktów.

W ODMET S.A. wiemy, że nasz sukces zależy od zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych partnerów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się wartościami, jakie oferuje nasza firma.

ODMET SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ODMET SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ODMET SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ODMET SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

ODMET SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
ODMET SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ODMET SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Asystentka zarządu

    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu, prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu Spółki, organizacja spotkań i podróży służbowych Zarządu. Prowadzenie spraw organizacyjnych biura, współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami usług. Obsługa korespondencji, zapewnienie płynnego przebiegu informacji w firmie, przygotowywanie pism oraz dokumentów. Kontakt z klientami firmy oraz współpraca ze wszystkimi działami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
      • Inne wymagania: bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w wykonywaniu zleconych zadań, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5 tony

    • Siedlce

      Transport wyrobów hutniczych z huty do magazynu głównego w Siedlcach oraz z Siedlec do klientów. Praca w godzinach 07:00- 15:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, prawo jazdy kat. C1E, świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, prawo jazdy kat. CE
      • Inne wymagania: umiejętność układania załadunku na samochodzie, orzeczenie psychologiczne dla kierowcy, aktualne badania lekarskie i psychologiczne, świadectwo kwalifikacji zawodowej, uprawnienia na HDS - mile widziane, odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
  • Magazynier

    • Siedlce
    • 3 500 zł / mies.

      Praca fizyczna na magazynie wyrobów hutniczych na powietrzu, podczepianie zawiesi do transportu suwnicą, rozładunek i załadunek towaru na placu magazynowym, wydawanie towaru klientom, mierzenie, ważenie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak
      • Inne wymagania: dyspozycyjność i punktualność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Siedlcach