Czy to Twoja firma?

Migrex Spółka z o.o. praca

Rydułtowy
Transport drogowy towarów.
Migrex Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Migrex Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Migrex Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Migrex Spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Migrex Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator myjni samochodowej

    Migrex Spółka z o.o.
    • Rydułtowy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa myjni samochodowej, mycie samochodów ciężarowych , naczep, samochodów osobowych przy użyciu myjni automatycznej, karchera oraz mycie ręczne

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rydułtowach