Czy to Twoja firma?

JAKUB MENŻYK SKLEP SPOŻYWCZY ŚWIEŻAK praca

Rydułtowy
Sprzedaz żywności, napojów, tytoniu i alkoholu.
JAKUB MENŻYK SKLEP SPOŻYWCZY ŚWIEŻAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Rydułtowy
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy JAKUB MENŻYK SKLEP SPOŻYWCZY ŚWIEŻAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JAKUB MENŻYK SKLEP SPOŻYWCZY ŚWIEŻAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca JAKUB MENŻYK SKLEP SPOŻYWCZY ŚWIEŻAK - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    JAKUB MENŻYK SKLEP SPOŻYWCZY ŚWIEŻAK
    • Rydułtowy
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - obsługa kasy fiskalnej,
      - odbiór towaru,
      - dbanie o espozycję towaru,
      - dbanie o porządek w miejscu pracy,
      - sprawdzanie terminu ważności produktów.

      Praca na 1/2 etatu na dwie zmiany w godzinach: 7:00-22:30 zgodnie z harmonogramem czasu pracy ustalonym z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 745 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rydułtowach