Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Ks. Stanisława Ormińskiego praca

Rumia

W sercu Rumi, w malowniczym województwie pomorskim, znajduje się miejsce, gdzie edukacja i rozwój osobisty idą w parze z ciepłą, niemal rodzinna atmosferą – to właśnie Szkoła Podstawowa nr 8 im. Ks. Stanisława Ormińskiego. Jesteśmy placówką, która z pasją podchodzi do misji kształcenia młodych umysłów, oferując im solidne fundamenty wiedzy oraz wszechstronny rozwój.

Nasza szkoła, choć nie należy do największych, uważa to za swoją przewagę. Dzięki kameralnym rozmiarom, jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne podejście do każdego ucznia, rozpoznawać i wspierać ich unikalne talenty oraz efektywnie reagować na wszelkie wyzwania edukacyjne. To właśnie nasze zaangażowanie w osobisty rozwój uczniów sprawia, że rodzice i opiekunowie darzą nas zaufaniem.

W naszej ofercie edukacyjnej znajduje się szeroki wachlarz przedmiotów, które odpowiadają na potrzeby współczesnego świata. Realizujemy wiele projektów edukacyjnych i kulturalnych, które wzbogacają program nauczania i otwierają uczniów na nowe doświadczenia. Nasze działania nie ograniczają się do tradycyjnych metod nauczania – stawiamy na innowacyjność, kreatywność i praktyczne zastosowanie wiedzy.

Jako placówka edukacyjna, jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój lokalnej społeczności. Współpracujemy z rodzicami, instytucjami oraz organizacjami, aby nasze działania miały realny wpływ na otaczający nas świat. Wierzymy, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także budowanie charakteru i wartości, które będą kierować naszymi uczniami przez całe życie.

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 8 im. ks. Stanisława Ormińskiego, gdzie każde dziecko ma szansę na rozwój w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Razem tworzymy przestrzeń, w której młodzi ludzie mogą bezpiecznie odkrywać świat, uczyć się odpowiedzialności i kształtować swoją przyszłość.

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Ks. Stanisława Ormińskiego najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 8 im. Ks. Stanisława Ormińskiego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 8 im. Ks. Stanisława Ormińskiego

Mapa Szkoła Podstawowa nr 8 im. Ks. Stanisława Ormińskiego

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Ks. Stanisława Ormińskiego poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa nr 8 im. Ks. Stanisława Ormińskiego - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wspomagający

    Szkoła Podstawowa nr 8 im. Ks. Stanisława Ormińskiego
    • Rumia
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel wspomagający - pełen etatdo ucznia z orzeczeniem o zespole Aspergera w Szkole Podstawowej kl. 3.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: -kwalifikacje do wykonywania zawodu - z przygotowaniem pedagogicznym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wg Karty Nauczyciela
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel katecheta

    • Rumia
    • pełny etat
    • 2 949 zł / mies.

      Nauczyciel katecheta w oddziale przedszkolnym 5 godzin oraz w klasach podstawowych 16 godzin. Od września na rok szkolny 2021/2022r.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), teologiczne
      • Inne wymagania: kwalifikacje do wykonywania zawodu - z przygotowaniem pedagogicznym, wymagana misja kanoniczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie wg Karty Nauczyciela.

Pracodawcy w Rumi