Czy to Twoja firma?

Kraina Pupila Sklep Zoologiczny Przemysław Jarzębowski praca

Rumia
Kraina Pupila Sklep Zoologiczny Przemysław Jarzębowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Rumia
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Kraina Pupila Sklep Zoologiczny Przemysław Jarzębowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kraina Pupila Sklep Zoologiczny Przemysław Jarzębowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Kraina Pupila Sklep Zoologiczny Przemysław Jarzębowski - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Kraina Pupila Sklep Zoologiczny Przemysław Jarzębowski
    • Rumia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż towaru, przyjmowanie, sprawdzanie i wykładanie towaru na półki, dbanie o porządek w sklepie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Rumia

      Sprzedaż towaru, przyjmowanie, sprawdzanie i wykładanie towaru na półki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Rumi