Czy to Twoja firma?

Wytwórnia Wędlin Adam Kummer praca

Rumia
Wytwórnia Wędlin Adam Kummer najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy Wytwórnia Wędlin Adam Kummer

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wytwórnia Wędlin Adam Kummer

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Wytwórnia Wędlin Adam Kummer poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wytwórnia Wędlin Adam Kummer - oferty archiwalne

  • Kierowca-konwojent

    Wytwórnia Wędlin Adam Kummer
    • Rumia
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - załadunek oraz rozładunek towarów;
      - przewóz towarów;
      Praca w godz. 5.00-9.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: [Inne] : W CV należy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko kierowcy-konwojenta przez Wytwórnię Wędlin Adam Kummer z siedzibą w Rumi przy ulicy Dębogórskiej 152, NIP: 958-123-09-23, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str 1.)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fakturzystka/fakturzysta

    • Rumia
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      - przyjmowanie zamówień;
      - wystawianie faktur;
      - współpraca z działem księgowości;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa programu Subiekt
      • Inne wymagania: [Inne] : W CV należy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko fakturzystki/sty przez Wytwórnię Wędlin Adam Kummer z siedzibą w Rumi przy ulicy Dębogórskiej 152, NIP: 958-123-09-23, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str 1.)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Rumi