Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - WYTWÓRNIA WĘDLIN ADAM KUMMER

Oferty pracy Wytwórnia Wędlin Adam Kummer

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

REFERENT KSIĘGOWOŚCI
Zawód: księgowy   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Rumia
Szczegóły
Zakres obowiązków
- dekretowanie i księgowanie faktur;
- bieżące rozliczanie punktów sprzedaży;
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Inne wymagania:
[Umiejętność 2] : znajomość obsługi subiekta
[Umiejętność 1] : znajomość obsługi rewizora
[Inne] : W CV należy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko referenta księgowości przez Wytwórnię Wędlin Adam Kummer z siedzibą w Rumi przy ulicy Dębogórskiej 152, NIP: 958-123-09-23, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str 1.)
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KIEROWCA-MAGAZYNIER
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Rumia
Szczegóły
Załadunek oraz rozładunek towarów, przewóz towarów
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia:
prawo jazdy kat B
[Inne] : W CV należy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko kierowcy-konwojenta przez Wytwórnię Wędlin Adam Kummer z siedzibą w Rumi przy ulicy Dębogórskiej 152, NIP: 958-123-09-23, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str 1.)
NIE

Adres

ul. Dębogórska 152
84-230 Rumia
województwo pomorskie
powiat wejherowski
gmina Rumia

Dodatkowe informacje

NIP: 9581230923
REGON: 221565975

Profil działalności:

  • 10.11.Z - Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu
  • 10.12.Z - Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu
  • 10.13.Z - Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego
  • 46.32.Z - Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa
  • 47.19.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.22.Z - Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.29.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-01-2012
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Rumia

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point