Czy to Twoja firma?

BOGDAN HEINRICHS SKLEP SPOŻYWCZY praca

Ruda Śląska
BOGDAN HEINRICHS SKLEP SPOŻYWCZY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Ruda Śląska
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BOGDAN HEINRICHS SKLEP SPOŻYWCZY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BOGDAN HEINRICHS SKLEP SPOŻYWCZY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BOGDAN HEINRICHS SKLEP SPOŻYWCZY - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    BOGDAN HEINRICHS SKLEP SPOŻYWCZY
    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż w sklepie spożywczym, wykładanie towaru, obsługa klienta

      Wymagania

      • Uprawnienia: książeczka sanepidowska
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie, ksiażeczka sanepidowska niekoniecznie aktualna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej