Czy to Twoja firma?

MARCIN ŚLĄZOK PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ŚLĄZOK praca

Radzionków
MARCIN ŚLĄZOK PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ŚLĄZOK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Radzionków
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy MARCIN ŚLĄZOK PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ŚLĄZOK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARCIN ŚLĄZOK PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ŚLĄZOK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MARCIN ŚLĄZOK PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ŚLĄZOK - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    MARCIN ŚLĄZOK PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ŚLĄZOK
    • Radzionków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca przy konstrukcjach stalowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radzionkowie