Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ANNDA Firma Ogólnobudowlana Dawid Nizioł

Oferty pracy MARCIN ŚLĄZOK PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ŚLĄZOK

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK FIZYCZNY
Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa o pracę
Radzionków
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca przy konstrukcjach stalowych
Wymagania
Zawody:
Monter konstrukcji stalowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY
Zawód: lakiernik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Radzionków
Szczegóły
lakierowanie konstrukcji stalowych
Wymagania
Zawody:
Lakiernik* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Inne wymagania:
umiejętność lakierowania konstrukcji stalowych
NIE

Adres

ul. Lechicka 34 / 11
75-844 Koszalin
województwo zachodniopomorskie
powiat Koszalin
gmina Koszalin

Dodatkowe informacje

NIP: 4990300653
REGON: 385036241

Profil działalności:

  • 43.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.31.Z - Tynkowanie
  • 43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.34.Z - Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 43.99.Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 09-12-2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Radzionków