Czy to Twoja firma?

MADAR MAREK JAJKO praca

Radlin
Produkcja narzędzi ręcznych
MADAR MAREK JAJKO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn produkcja / przemysł

Oferty pracy MADAR MAREK JAJKO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MADAR MAREK JAJKO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MADAR MAREK JAJKO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MADAR MAREK JAJKO - oferty archiwalne

  • Magazynier pakowacz

    MADAR MAREK JAJKO
    • Radlin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wysoka sprawność manualna, wytrzymałość fizyczna, solidność, pracowitość, poczucie estetyki, minimalne doświadczenie. Charakterystyka pracy: pakowanie, odbieranie drobnych elementów stalowych, kontrola jakościowa, ewidencja ilościowa detali, ewidencja magazynowa, wydawanie towaru. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny oraz osobisty, po wcześniejszym umówieniu, w godz. od 7:00 do 15:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: pracowitość, poczucie estetyki, zdolności manualne, solidność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 950 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radlinie