Czy to Twoja firma?

PRUSKO-FINDZIŃSKA JUDYTA praca

Prudnik
PRAKTYKA LEKARSKA DENTYSTYCZNA
PRUSKO-FINDZIŃSKA JUDYTA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy PRUSKO-FINDZIŃSKA JUDYTA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRUSKO-FINDZIŃSKA JUDYTA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRUSKO-FINDZIŃSKA JUDYTA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRUSKO-FINDZIŃSKA JUDYTA - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka / asystentka stomatologiczna

    PRUSKO-FINDZIŃSKA JUDYTA
    • Nysa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200-4 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Asysta w gabinecie stomatologicznym i chirurgicznym, prowadzenie ruchu chorych. Pielęgniarka dyplomowana wynagrodzenie od 4.500 do 5.000 zł.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie medyczne, wymagany dyplom pielęgniarki lub dyplom asystentki stomatologicznej lub higienistki, aktualne prawo do wykonywania zawodu, umiejętność obsługi komputera, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, poprawne posługiwanie się językiem polskim.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 200 - 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Recepcjonista/ recepcjonistka

    • Nysa
    • 2 800 zł / mies.

      Obsługa recepcji, odbieranie telefonów, rozliczanie e-WUŚ, prowadzenie kart chorych, obsługa komputera, obsługa kasy fiskalnej, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie medyczne, podstawowa znajomość zagadnień medycznych, umiejętność obsługi komputera, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, poprawne posługiwanie się językiem polskim, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: lub premia

Pracodawcy w Prudniku