Czy to Twoja firma?

KB ONE SP. Z O.O. praca

Polkowice
KB ONE SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Polkowice
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy KB ONE SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KB ONE SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KB ONE SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury

    KB ONE SP. Z O.O.
    • Polkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyny do produkcji opakowań z papieru i tektury

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 2)
      • Inne wymagania: [Inne] : doświadczenie w zawodzie operatora maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury min 2 lata, sumienność, gotowość do pracy w ewentualnych nadgodzinach, do wynagrodzenia oferujemy premię uznaniową do 1000zł brutto /za efektywność, zaangażowanie/

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 996,53 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Polkowicach