ADAM KASPRZYK PDAserwis

ADAM KASPRZYK PDAserwis najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Księgowy Płońsk
w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy ADAM KASPRZYK PDAserwis

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ADAM KASPRZYK PDAserwis

Wybrane oferty innych pracodawców

Praca ADAM KASPRZYK PDAserwis - oferty archiwalne

  • Asystentka księgowej

    • Płońsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Weryfikacja dokumentacji księgowych pod kątem rachunkowym. Księgowanie dokumentów. Bieżąca analiza kont księgowych, wyjaśnianie rozrachunków. Uzgadnianie i potwierdzanie sald księgowania faktur kosztowych. Wystawianie not księgowych. Ewidencja księgowa obrotu magazynowego. Inne zadania z zakresu księgowości.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie, 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, znajomość prawa podatkowego i bilansowego oraz pakietu Office (w szczególności Excel).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł/brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Płońsku