Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ADAM KASPRZYK PDAserwis

Oferty pracy ADAM KASPRZYK PDAserwis

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
Zawód: specjalista ds. sprzedaży   |  Rodzaj: umowa o pracę
Płońsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
Współpraca z działem handlowym, obsługa programu NF-mag, wykonywanie czynności administracyjno - biurowych, koordynowanie poprawności procesu sprzedaży produktów.
Praca w systemie jednozmianowym 08:00-16:00
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Języki:
angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Inne wymagania:
Wymagana biegła znajomość obsługi komputera (pakiet Office) oraz umiejęność samodzielnego podejmowania decyzji.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SERWISANT
Zawód: elektronik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Płońsk
Szczegóły
Lutowanie przewodów, elementów SHD THT, umiejętności podstawowych pomiarów elektronicznych, diagnoza i naprawa urządzeń.
Preferowane osoby posiadajace orzeczenie o niepełnosprawności.
Wymagania
średnie zawodowe, brak
Kandydat powinien posiadać umiejętność lutowania.
NIE
ADAM KASPRZYK PDAserwis
09-100 Płońsk
Wolności 12

Pracodawcy z miasta Płońsk