Czy to Twoja firma?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Okulistyczny Ewa Staneta praca

Płock
Praktyka lekarska
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Okulistyczny Ewa Staneta najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pielęgniarka Płock
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Okulistyczny Ewa Staneta

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Okulistyczny Ewa Staneta

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Okulistyczny Ewa Staneta - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka w gabinecie okulistycznym

    Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Okulistyczny Ewa Staneta
    • Płock
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pielęgniarka w gabinecie okulistycznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
      • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 28 zł/godz. brutto wymiar czasu pracy do uzgodnienia

Pracodawcy w Płocku