Czy to Twoja firma?

Usługi Transportowe Auto-Komis Skup-Sprzedaż Samochodów Pośrednictwo Zygmunt Józef praca

Paczków
Transport drogowy towarów
Usługi Transportowe Auto-Komis Skup-Sprzedaż Samochodów Pośrednictwo Zygmunt Józef najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Paczków
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Usługi Transportowe Auto-Komis Skup-Sprzedaż Samochodów Pośrednictwo Zygmunt Józef

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Transportowe Auto-Komis Skup-Sprzedaż Samochodów Pośrednictwo Zygmunt Józef

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Usługi Transportowe Auto-Komis Skup-Sprzedaż Samochodów Pośrednictwo Zygmunt Józef - oferty archiwalne

  • Kierowca autobusu

    Usługi Transportowe Auto-Komis Skup-Sprzedaż Samochodów Pośrednictwo Zygmunt Józef
    • Paczków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      W ZAWODZIE
      PRACA NA LINIACH PACZKÓW - KŁODZKO, PACZKÓW - WROCŁAW
      GODZINY PRACY POMIĘDZY 6 30 - 21 00
      MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI WYNAGRODZENIA

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii D, Świadectwo kwalifikacji - przewóz osób, Umiejętności w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 22 - 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE 22 - 25 ZŁ/GODZ. PRACA NA LINIACH PACZKÓW - KŁODZKO, PACZKÓW - WROCŁAW GODZINY PRACY P
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Paczkowie