Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA PRACY ODLEWNIKÓW METALI ELEKTROMET praca

Mysłowice
SPÓŁDZIELNIA PRACY ODLEWNIKÓW METALI ELEKTROMET najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA PRACY ODLEWNIKÓW METALI ELEKTROMET

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA PRACY ODLEWNIKÓW METALI ELEKTROMET

  • Tokarz-frezer

    SPÓŁDZIELNIA PRACY ODLEWNIKÓW METALI ELEKTROMET
    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁDZIELNIA PRACY ODLEWNIKÓW METALI ELEKTROMET poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA PRACY ODLEWNIKÓW METALI ELEKTROMET - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    • Mysłowice
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy zalewie odlewów, ręczna obróbka, cięcie na piłach

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: brak wymagań, osoba do przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Mysłowicach