Czy to Twoja firma?

JUTAX Sp. z o.o., spółka komandytowo- akcyjna praca

Myślenice

Oferty pracy JUTAX Sp. z o.o., spółka komandytowo- akcyjna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JUTAX Sp. z o.o., spółka komandytowo- akcyjna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca JUTAX Sp. z o.o., spółka komandytowo- akcyjna - oferty archiwalne

  • Operator urządzeń do paletyzacji

    JUTAX Sp. z o.o., spółka komandytowo- akcyjna
    • Myślenice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługiwanie paletyzatorów dolnopoziomowych podnoszących. Układanie towarów w opakowaniach jednostkowych oraz zbiorczych na paletach zgodnie z kartami logistycznymi. Wykonywanie operacji magazynowych takich jak zamykanie kartonów, ważenie, foliowanie. Przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ, ochrony środowiska.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa urządzeń do paletyzacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Myślenicach