Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

ROBOTNIK DO PRACY LEKKIEJ
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Mińsk Mazowiecki
Szczegóły
Zakres obowiązków
Dbanie o czystość w szkole, sprzątanie sal lekcyjnych.
Wymagania
Inne wymagania:
Umiejętność pracy w zespole.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
INTENDENT
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Szczegóły
Prowadzenie żywienia dzieci w szkole, zamawianie i rozliczanie zakupów żywnościowych, kierowanie żywieniem w placówce, układanie jadłospisów, prowadzenie ewidencji żywionych osób.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: technolog żywienia
średnie zawodowe, inne, kierunek: technolog żywienia
Mile widziane doświadczenie w pracy w szkole, umiejętność pracy w zespole.
NIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II
05-300 Mińsk Mazowiecki
Budowlana 2

Pracodawcy z miasta Mińsk Mazowiecki

Popularni pracodawcy z województwa: Mazowieckie

Grupa PKF
STRABAG
Collins Resorts
Homeglobal
JDM POLAND
Armatis-lc
Talentuno
MBWS
NOSSA Kjag