Czy to Twoja firma?

FUNDACJA DLA CIEBIE I ZDROWIA praca

Łaziska Górne
FUNDACJA DLA CIEBIE I ZDROWIA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy FUNDACJA DLA CIEBIE I ZDROWIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA DLA CIEBIE I ZDROWIA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FUNDACJA DLA CIEBIE I ZDROWIA - oferty archiwalne

  • Obsługa klienta

    FUNDACJA DLA CIEBIE I ZDROWIA
    • Łaziska Górne
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Obsługa recepcji, umawianie klientów na wizytę , obsługa urządzeń do ćwiczeń, wykonywanie zabiegów, dbanie o czystość i porządek.

      OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
      Umowa na okres próbny 3 m-ce
      MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
      43-170 Łaziska Górne ul. Wiejska 1
      PRACA W DNIACH I GODZINACH:
      Pn-sb w godz. 8-19 (praca na 1/2 etatu po 4 godziny - grafik do ustalenia z pracodawcą)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie (dowolne). Mogą być osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności jeżeli stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na danym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łaziskach Górnych