Czy to Twoja firma?

BIURO RACHUNKOWE & CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Krzywiń
BIURO RACHUNKOWE & CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy BIURO RACHUNKOWE & CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO RACHUNKOWE & CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BIURO RACHUNKOWE & CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIURO RACHUNKOWE & CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kadrowa / księgowa

    BIURO RACHUNKOWE & CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Krzywiń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa kadrowo-płacowa klientów zewnętrznych, w tym sporządzanie list płac. Prowadzenie teczek akt osobowych. Obsługa Płatnika. Obsługa PUE, sporządzanie deklaracji ZUS. Prowadzenie pozostałych spraw kadrowo płącowych. Księgowanie w PKPIR opcjonalnie w księdze handlowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: Osoba sumienna i zaangażowana, ponadto samodzielna, z dobrą organizacją czasu pracy, chętna do poszerzania swojej wiedzy. Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, ze znajomością zagadnień kadrowo-płacowych. Mile widziana umiejętność obsługi systemu kadrowo-płacowego (mile widziana umiejętność obsługi programu Gratyfikant), Płatnika, oraz PUE.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa uzależniona od efektów pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krzywiniu