HEBAN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Czy to Twoja firma?

HEBAN sp. z o.o. Sp. Komandytowa praca

Kraków

Od samego początku naszej przygody w 1990 roku, w sercu malowniczego Krakowa, Heban wyznaczał standardy w branży materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz. Jesteśmy dumni, że możemy się przedstawić jako lider na rynku małopolskim, a nasza rodzina – Grażyna i Zbigniew Waś – nadal kieruje firmą z tą samą pasją i zaangażowaniem, co w dniu jej założenia.

Nasza oferta to esencja jakości i różnorodności. Z ponad 220 tysiącami produktów, w tym farbami i lakierami, chemią budowlaną, płytkami ceramicznymi, panelami podłogowymi, deskami, parkietami, tarasami, elewacjami, stolarką drzwiową i okienną, narzędziami, akcesoriami, materiałami izolacyjnymi, systemami suchej zabudowy, hydroizolacjami, rozcieńczalnikami, ceramiką łazienkową oraz systemami dociepleń, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze marki własne, takie jak Ceramica Limone czy Zoya, są synonimem innowacji i jakości, a nasze członkostwo w grupach zakupowych Stofarb i PGC zapewnia atrakcyjne ceny i szerokie możliwości wyboru. Dzięki współpracy z 250 sprawdzonymi dostawcami i producentami, zarówno polskimi, jak i europejskimi, gwarantujemy produkty, które spełniają najwyższe standardy.

W Hebanie rozumiemy, że każdy projekt jest inny, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo i indywidualne warunki handlowe, aby dopasować się do unikalnych potrzeb naszych klientów. Nasza niezawodna logistyka i 13 tysięcy produktów dostępnych "od ręki" w magazynach zapewniają, że potrzebne materiały są zawsze pod ręką.

Jako przedsiębiorstwo rodzinne, zatrudniające ponad 200 osób, cenimy sobie długoterminowe relacje i budujemy je na fundamencie zaufania i wzajemnego szacunku. Nasza historia to nie tylko lata obecności na rynku, ale przede wszystkim historie zadowolonych klientów, którzy są z nami od wielu lat.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali Hebanowi – miejscu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem.

HEBAN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center it (informatyka)

Oferty pracy HEBAN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HEBAN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HEBAN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Siedziba główna

HEBAN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HEBAN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - oferty archiwalne

  • Handlowiec-Opiekun kategorii Oświetlenie

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, poszukuje do swojego zespołu ambitnego i odpowiedzialnego współpracownika na stanowisko OPEKUNA KATEGORII OŚWIETLENIE

      Zakres obowiązków

      • udział w budowaniu strategii sprzedaży dla kategorii oświetlenie
      • badanie trendów rynkowych, analiza oferty i działań konkurencji
      • rekomendowanie doboru asortymentu, nadzór nad rozwojem oferty
      • pozyskiwanie ofert zakupowych, negocjowanie cen, rabatów, budżetów promocyjnych, warunków dostawy
      • rekomendacje w zakresie polityki cenowej oraz rentowności sprzedaży wdrażanych produktów
      • wspieranie zespołów realizujących sprzedaż, w tym prowadzenie szkoleń sprzedażowych i produktowych, dzielenie się wiedzą i własnym doświadczeniem
      • współpraca w zakresie prowadzonych działań marketingowych i tworzenia materiałów informacyjnych
      • bezpośrednie realizowanie sprzedaży, monitorowanie płatności, wystawianie dokumentacji sprzedażowej
      • pozyskiwanie nowych klientów do współpracy, nawiązywanie relacji handlowych
      • wsparcie obsługi posprzedażowej, w tym reklamacyjnej

      Wymagania

      • znajomość asortymentu branży oświetlenia wewnętrznego, łazienkowego oraz trendów oświetleniowych
      • znajomość rynku, oferty wiodących producentów
      • znajomość procesów w sprzedaży w branży materiałów wykończenia wnętrz

      Oferujemy

      • Stałą pracę na pełny etat w oparciu o umowę
      • Atrakcyjne zasady wynagradzania
      • Realne możliwości rozwoju w ramach organizacji
      • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
      • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
      • Rabaty pracownicze, opieka medyczna, ZFŚS,karty multisport
      • Parking dla pracowników
  • Przedstawiciel handlowy ds. inwestycji budowlanych

    • Kraków
    • praca od zaraz
    • Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, poszukuje do swojego zespołu ambitnego i odpowiedzialnego współpracownika na stanowisko Przedstawiciela habdlowego w dziale inwestycji ogólnbudowlanych i wykończeniowych

      • Aktywne wyszukiwanie, pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z Klientami
      • Opracowywanie i realizacja skutecznych strategii sprzedaży
      • Monitoring aktualnej sprzedaży na grupie klientów
      • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych
      • Sporządzanie ofert handlowych, zamówień
      • Kontrola płatności
      • Współpraca z producentami w zakresie sprzedaży asortymentowej
      • Obsługa bezpośrednia klientów
      • Doradztwo techniczne dla klientów
      • Wykonywanie wycen oraz dobór produktów odpowiadających potrzebom klientów
      • Współpraca z zespołem sprzedażowym

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat.B
      • Doskonała znajomość standardów obsługi klienta i umiejętność nawiązywania długofalowych relacji
      • Znajomość asortymentu budowlano-wykończeniowego
      • Znajomość specyfiki rynku inwestycyjnego
      • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

      Oferujemy

      • Atrakcyjne zasady wynagradzania (podstawa plus premia) uzależnione od wyników
      • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
      • Rabaty pracownicze, opieka medyczna, ZFŚS, karty Multisport

Pracodawcy w Krakowie