Simplic sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Simplic sp. z o.o. praca

Kraków

Simplic
Spółka powstała w 2014 roku. Obsługujemy szerokie grono klientów biznesowych oraz indywidualnych w zakresie energii elektrycznej, gazu ziemnego i energii słonecznej (fotowoltaika). Jesteśmy firmą z doświadczeniem w kompleksowej realizacji systemów fotowoltaicznych (dostawa, montaż, formalności) - zarówno w domach jednorodzinnych (prosumenci) jak i przedsiębiorstwach.

Simplic sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Simplic sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Simplic sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Simplic sp. z o.o.

Siedziba główna

Simplic sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Simplic sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk - instalacje fotowoltaiczne

    • Wieliczka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000-8 000 zł / mies.
    • Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Elektryk

      Zakres obowiązków

      • Montaż okablowania,
      • podłączenie przewodów
      • Prace elektryczne związane z instalacją fotowoltaiczną
      • Wsparcie instalatorów w pracach na dachu/gruncie

      Wymagania

      • uprawnienia SEP
      • doświadczenie w pracach elektrycznych
      • Praca: poniedziałek - piątek
      • Miejsce zbiórki: Śledziejowice k. Wieliczka

      Oferujemy

      • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
      • premie za wykonaną pracę - nawet 1000 zł miesięcznie
      • terminowość wypłat
      • poważne podejście do współpracy
      • dojazd na miejsce pracy samochodem służbowym.

Pracodawcy w Krakowie