Simplic sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Simplic sp. z o.o. opinie i informacje

Kraków

Simplic
Spółka powstała w 2014 roku. Obsługujemy szerokie grono klientów biznesowych oraz indywidualnych w zakresie energii elektrycznej, gazu ziemnego i energii słonecznej (fotowoltaika). Jesteśmy firmą z doświadczeniem w kompleksowej realizacji systemów fotowoltaicznych (dostawa, montaż, formalności) - zarówno w domach jednorodzinnych (prosumenci) jak i przedsiębiorstwach. 

Opinie pracowników o firmie Simplic sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Simplic sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Simplic sp. z o.o. (5)

4.9

Na podstawie 146 ocen z Google.

Michał Chmielowski

Michał Chmielowski

Firma Simplic wykonała u mnie w domu w sierpniu 2023 r. kompleksową instalację, na którą składają się: panele fotowoltaiczne o mocy 3,52 kW zabudowane na gruncie, pompa ciepła monoblock Panasonic oraz magazyn energii o mocy 10,24kW. Montaż odbył się szybko i profesjonalnie, jak również przeprowadzenie wszystkich formalności. Całą inwestycję poprzedziło kilka spotkań z panią z działu handlowego, która przygotowała kilka wariantów ofert i cierpliwie je dostosowywała do moich potrzeb :) Muszę pochwalić ekipę techniczną, która bardzo sprawnie uwinęła się z montażem oraz pracowników z biura firmy, którzy kilkakrotnie doradzali zarówno w sprawach technicznych jak i formalnych. Również po wykonaniu montażu i uruchomieniu instalacji technicy służyli pomocą i wiedzą. W sumie jestem mile zaskoczony wysokim poziomem obsługi i kompetencji ze strony pracowników i mogę z czystym sumieniem polecić firmę Simplic do wykonania instalacji z zakresu fotowoltaiki i ogrzewania.

Dodano: 4 miesiące temu

Marian Rogoda

Marian Rogoda

Na podstawie moich doświadczeń z zakupem i montażem pompy ciepła stwierdzam, że Simplic sp.z o.o. to solidna firma. Miło było współpracować z kompetentnymi i sympatycznymi pracownikami firmy. Polecam usługi Simplic sp.z o.o.

Dodano: 5 miesięcy temu

Marcin Mularczyk

Marcin Mularczyk

Polecam firmę Simplic. Od momentu wyceny aż po końcowy montaż wszystko przebiegło wzorowo. Bardzo szybki termin realizacji. Mimo problemu z połączeniem falownika do internetu, problem został rozwiązany w krótkim czasie. Jeszcze raz polecam i dziękuję firmie Simplic za montaż instalacji w moim domu

Dodano: 2 lata temu

Tomasz Sobczyk

Tomasz Sobczyk

Bardzo profesjonalna i kompetentna obsługa inwestycji. Od doradztwa, poprzez obsługę dokumentacji, wniosków i samej realizacji instalacji PC i PV pracownicy sprzedaży, biura jak również montażyści firmy Simplic wykazywali się wiedzą, umiejętnościami i sprawnością jakiej mało. Serdecznie polecam!!!

Dodano: 7 miesięcy temu

Jolanta Chojnacka

Jolanta Chojnacka

Jesteśmy bardzo zadowoleni! Równoczasowo pracowały 2 zespoły pracowników(fotowoltaiczny i pompy ciepła) Chłopcy profesjonalnie i bardzo sprytnie uwinęli się ze swoją,, robotą", a Pan Szymon, który wszystko zsynchronizował i reszta zespołu nadzorująca nas choćby telefonicznie jest SUPER!!!! Teraz czekamy tylko na dofinansowanie z programów i już liczymy nasze oszczędności...

Dodano: 7 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Simplic sp. z o.o. w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy Simplic sp. z o.o. doceniają profesjonalizm i kompetencję obsługi na każdym etapie współpracy. Zadowolenie wyrażane jest zarówno w kontekście szybkiego i fachowego montażu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła, jak i w aspekcie obsługi formalno-doradczej. Wysoko cenione są również elastyczne podejście do potrzeb klienta oraz umiejętność adaptacji ofert. Ponadto, technicy firmy zyskują uznanie za sprawne działanie i pomoc nawet po finalizacji montażu, co świadczy o solidnym wsparciu posprzedażowym. Kandydaci do pracy mogą traktować to jako sygnał, że Simplic to miejsce, gdzie dbałość o jakość i klienta jest na pierwszym miejscu oraz gdzie istnieje możliwość rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń. Pomimo niewielkich trudności technicznych, takich jak problem z połączeniem falownika do internetu, szybka reakcja i rozwiązanie problemu świadczą o efektywnej pracy zespołu i mogą wskazywać na otwartość firmy na innowacje oraz umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach – cechy ważne dla potencjalnych pracowników poszukujących dynamicznego i rozwojowego środowiska pracy.

Opinie Simplic sp. z o.o. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w Internecie opinii, firma Simplic sp. z o.o. jest postrzegana jako miejsce pracy, gdzie pracownicy mają możliwość rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji. Pracujący w tej firmie cenią sobie profesjonalne podejście do szkoleń oraz możliwości awansu.

Pozytywne aspekty:
 • Pracownicy doceniają możliwość organizacji szkoleń i egzaminów na koszt pracodawcy, co sprzyja rozwojowi zawodowemu i podnoszeniu kwalifikacji.
 • W firmie panuje kameralna i spokojna atmosfera, co przekłada się na brak stresu i presji w pracy, a to z kolei motywuje do działania i przyczynia się do pozytywnej atmosfery w zespole.
 • W ramach sprzedaży produktów firma zapewnia narzędzia pracy takie jak laptop, telefon, samochód i kartę paliwową, co jest bardzo cenione przez pracowników.
 • Wypowiedzi niektórych pracowników sugerują, że osiągają oni satysfakcjonujące wyniki sprzedaży i zarobki, co może świadczyć o dobrym modelu wynagrodzeń.
Simplic sp. z o.o. - podsumowanie opinii

Podsumowując, Simplic sp. z o.o. jest miejscem, gdzie pracownicy mają szansę na rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach i możliwość awansu. Jest to firma, w której pracownicy mają dostęp do odpowiednich narzędzi pracy oraz mogą liczyć na motywujące wynagrodzenie. Jednakże, aspekty takie jak kultura organizacyjna i rotacja pracowników wymagają uwagi i być może działań usprawniających. Warto podkreślić, że wszelkie negatywne aspekty zostały przedstawione w konstruktywny sposób, sugerując pole do poprawy, co może być pomocne w dalszym rozwoju firmy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Simplic sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 18.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Simplic sp. z o.o.

Pełna nazwa
SIMPLIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Nowohucka 92A 30-728 Kraków
NIP
6832083376
REGON
123083410
KRS
0000505580
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.04.2014
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

 • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
 • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
 • 43.29.Z Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

 • 46.18.Z Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
 • 46.19.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
 • 46.52.Z Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego
 • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
 • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

 • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
 • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Krakowie