Czy to Twoja firma?

Kolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych SPRAWNI INACZEJ praca

Koło
warsztat terapii
Kolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych SPRAWNI INACZEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Terapeuta Koło
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Kolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych SPRAWNI INACZEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych SPRAWNI INACZEJ

Praca Kolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych SPRAWNI INACZEJ - oferty archiwalne

  • Instruktor terapii zajęciowej

    Kolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych SPRAWNI INACZEJ
    • Koło
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć z terapii zajęciowej, tworzenie indywidualnych planów terapii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kole