Czy to Twoja firma?

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole praca

Koło

Od ponad dziewięciu dekad Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole jest dumna z tego, że może nazywać się jedną z czołowych sił w polskim przemyśle mleczarskim. Nasza podróż rozpoczęła się w 1930 roku, a od tego czasu nieustannie się rozwijamy, by dostarczać produkty, które są synonimem smaku, zdrowia i ekologii.

Nasze produkty, w tym serki wiejskie, masła, śmietany, maślanki, zsiadłe mleko oraz mleka spożywcze i w proszku, są wyrazem naszej pasji i zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości. Jesteśmy dumni, że nasze wyroby mleczarskie zdobywają uznanie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, docierając do konsumentów w Europie, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Nasza spółdzielnia, zatrudniająca ponad 700 pracowników, jest przykładem połączenia mleczarskiej tradycji z nowoczesnością. Stale inwestujemy w rozwój technologii, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów. Zaufanie, jakim obdarzają nas konsumenci, jest dla nas motywacją do dalszej pracy i innowacji. Dzięki wdrożonemu i certyfikowanemu Systemowi Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności, zgodnemu ze standardem BRC oraz normą ISO 22000:2018, możemy zapewnić, że każdy produkt opuszczający naszą spółdzielnię jest bezpieczny i najwyższej jakości.

Jesteśmy spółdzielnią z 100% polskim kapitałem, co świadczy o naszej stabilności finansowej i zaangażowaniu w lokalną społeczność. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z połączenia tradycji z nowoczesnością, co pozwala nam na tworzenie produktów, które są cenione zarówno za smak, jak i za wartości odżywcze.

Nie zapominamy również o naszych korzeniach i lokalnej społeczności, dlatego z przyjemnością zapraszamy do naszej restauracji „Milka”, gdzie można skosztować tradycyjnych dań przygotowanych z produktów prosto z naszej spółdzielni.

W Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest równie obiecująca jak nasza bogata historia. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej mleczarskiej rodziny i zapraszamy do dalszego odkrywania i cieszenia się naszymi produktami. Razem tworzymy przyszłość pełną smaku i zdrowia.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika bhp / ochrona środowiska sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole

Oddział w Grodkowie

Oddział w Koninie

Oddział OSM Koło w Ostrowie Wielkopolskim

Baza w Grabowie

Baza w Osieku Wielkim

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Kolo
  3. Konin
  4. Łódź
  5. Poznań
  6. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole - oferty archiwalne

  • Mechanik/operator urządzeń oczyszczania ścieków

    • Koło
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +deputat pracowniczy i inne benefity
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

    • Koło

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wskazane posiadanie doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Aparatowy (mleka i śmietany)

    • Koło
    • 2 800 zł / mies.

      Zapewnienie ciągłości procesów technologicznych przez prawidłową obsługę instalacji, maszyn i urządzeń (wirówek, pasteryzatorów, homogenizatorów), przyjęcie surowca, transport dodatków i środków myjących, mycie linii produkcyjnej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa komputera, umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
      • Inne wymagania: Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Kole