Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 20 praca

Jaworzno
edukacja
Szkoła Podstawowa Nr 20 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 20

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 20

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kucharz Zmianowy

    SMART-HR
    • Siemianowice Śląskie
    • rekrutacja zdalna
    Dodana

Szkoła Podstawowa Nr 20 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa Nr 20 - oferty archiwalne

  • Kucharz

    Szkoła Podstawowa Nr 20
    • Jaworzno
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie potraw dla dzieci i młodzieży, prowadzenie stołówki

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe, książeczka sanepidowska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • Jaworzno

      sprzątanie pomieszczeń szkolnych w tym klas, korytarzy, szatni, toalet, mycie okien, porządkowanie terenu szkoły

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 436 PLN
  • Nauczyciel techniki

    • Jaworzno
    • część etatu

      Nauczanie przedmiotu technika w zakresie poziomu klas 4-5 Szkoły Podstawowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: Kwalifikacje pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 655,33 - 899,11 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie proporcjonalnie do stopnia awansu zawodowego

Pracodawcy w Jaworznie