Czy to Twoja firma?

BUSTER GFC SP. Z O. O. praca

Inowrocław
BUSTER GFC SP. Z O. O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BUSTER GFC SP. Z O. O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUSTER GFC SP. Z O. O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BUSTER GFC SP. Z O. O. - oferty archiwalne

  • Referent ds. administarcji w dziale sprzedaży -oferta pracy dla obywatela ukrainy (nr 0587)

    BUSTER GFC SP. Z O. O.
    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Główne zadania:
      *Bieżący kontakt z aktualnymi klientami w zakresie realizacji projektów
      (komunikacja telefoniczna, e-mailowa)
      *Realizacja procesów sprzedażowych
      (rejestrowanie zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert, raportów i innej dokumentacji)
      *Realizacja innych spraw administracyjno biurowych
      *Organizacja wysyłek wyrobów do klientów
      *Współpraca z działami produkcyjnymi zakładu
      *Pomoc w przygotowywaniu zestawień i analiz
      1-zmiana, praca w godz. 7:30-15:30

      *Ciekawą pracę z klientami polskimi i zagranicznymi
      *Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      *Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy doświadczenia i umiejętności
      *Pracę w kameralnych, niekorporacyjnych strukturach w firmie o skali średniego przedsiębiorstwa
      *Niezbędne narzędzia pracy

      Wymagania

      • Inne wymagania: *Wykształcenie minimum średnie, mile widzialne wyższe (zarządzanie, logistyka, marketing lub podobne) *Mile widziane doświadczenie na stanowiskach w działach sprzedaży, zakupów, logistyka *Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne *Doskonałe umiejętności organizacyjne *Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym *Znajomość pakietu Ms Office zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji i umiejętności
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Inowrocław