Czy to Twoja firma?

OŚRODEK WSPIERANIA DZIECKA I RODZINY W INOWROCŁAWIU praca

Inowrocław
OŚRODEK WSPIERANIA DZIECKA I RODZINY W INOWROCŁAWIU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie księgowość / ekonomia

Oferty pracy OŚRODEK WSPIERANIA DZIECKA I RODZINY W INOWROCŁAWIU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OŚRODEK WSPIERANIA DZIECKA I RODZINY W INOWROCŁAWIU

OŚRODEK WSPIERANIA DZIECKA I RODZINY W INOWROCŁAWIU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OŚRODEK WSPIERANIA DZIECKA I RODZINY W INOWROCŁAWIU - oferty archiwalne

  • Referent ds księgowości - nabór na stanowisko urzędnicze w ośrodku wspierania dziecka i rodziny w in

    OŚRODEK WSPIERANIA DZIECKA I RODZINY W INOWROCŁAWIU
    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych, analiza kont rachunkowych, wstępna weryfikacja dokumentów, uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań, ściąganie należności wymagalnych - działania windykacyjne, inne zadania zlecone przez przełożonych

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja), mile widziane doświadczenie w pracy w dziale księgowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Młodszy wychowawca (nr 3044)

    • umowa na zastępstwo

      młodszy wychowawca w placówce opiekuńczo-wychowawczej - nadzór, opieka nad dziećmi

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe - pedagogika, resocjalizacja

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: +dodatek nocny i wysługa lat, umowa na zastępstwo na 1 rok

Pracodawcy w Inowrocław