Czy to Twoja firma?

KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KS. WŁADYSŁAWA DEMSKIEGO praca

Inowrocław
KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KS. WŁADYSŁAWA DEMSKIEGO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KS. WŁADYSŁAWA DEMSKIEGO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KS. WŁADYSŁAWA DEMSKIEGO

KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KS. WŁADYSŁAWA DEMSKIEGO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KS. WŁADYSŁAWA DEMSKIEGO - oferty archiwalne

  • Nauczyciel oddział przedszkolnego (nr 0543)

    KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KS. WŁADYSŁAWA DEMSKIEGO
    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca z dziećmi w przedszkolu 25/25 etatu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej lub świetlicy (nr 2286)

    • 2 800 zł / mies.

      nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 25/25 etatu

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziana oligofrenopedagogika, terapia lub pedagogika specjalna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Inowrocław