Czy to Twoja firma?

AKADEMIA MALUCHA PAULINA RĄCZKIEWICZ praca

Gliwice
AKADEMIA MALUCHA PAULINA RĄCZKIEWICZ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy AKADEMIA MALUCHA PAULINA RĄCZKIEWICZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AKADEMIA MALUCHA PAULINA RĄCZKIEWICZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Fizjoterapeuta domowy BIELSKO, śląsk, 96zł/h

    Centrum FIZMED Sp. z o. o.
    • Bielsko-Biała
    • kontrakt b2b
    Dodana
  • Lekarz dentysta

    Eskulap Dudek Lekarze Spółka Partnerska
    • Gorzyce
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Wychowawca/ Wychowawczyni

    Centrum Opiekuńczo- Wychowawcze " Nadzieja"
    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • 4 800-5 300 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca AKADEMIA MALUCHA PAULINA RĄCZKIEWICZ - oferty archiwalne

  • Opiekunka w żłobku dziecięcym

    AKADEMIA MALUCHA PAULINA RĄCZKIEWICZ
    • Siemianowice Śląskie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprawowanie opieki nad dziećmi w żłobku dziecięcym w Siemianowicach Śląskich. Wymagane wykształcenie kierunkowe - wykształcenie pedagogiczne (pedagogika opiekuńczo wychowawcza, przedszkolna) lub ukończony kurs opiekunki dziecięcej w wymiarze 280 godzin. Praca w godzinach otwarcia żłobka od 06.00-18.00, zmiany do uzgodnienia z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie kierunkowe - wykształcenie pedagogiczne (pedagogika opiekuńczo wychowawcza, przedszkolna) lub ukończony kurs opiekunki dziecięcej w wymiarze 280 godzin.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gliwicach